PL/Upgrading from MTA:Race

From Multi Theft Auto: Wiki
Jump to: navigation, search

MTA: Race był pierwszym Multi Theft Auto do Grand Theft Auto San Andreas. Od jego wydania, widzieliśmy już tysiące map. Mimo to, na wszystko jest czas, aby przejść dalej. Multi Theft Auto: San Andreas 1.0, w połączeniu z najnowszą wersję strony: Tryb gry Race stabilne platformy dla graczy i adminów serwerów zarówno uaktualnienia do najbardziej wydajnych doświadczenie jeszcze GTA Race.

Dlaczego aktualizacja?

Choć może się wydawać, że bezpieczniej trzymać, co działa, uwolnienie 1.0 będzie stanowić znaczący krok w multiplayer.

Skrypty === === Wraz z pojawieniem się MTA: SA 1.0, jest potężnym i elastycznym interfejsem skryptów Lua. To przerasta możliwości poprzednich skryptów serwerów Race, na swój sposób. Dzięki wykorzystaniu interfejsu skrypt Lua, adminów serwera i graczy zarówno mogą skorzystać z takich funkcji jak:

 • Pełnoprawne wbudowanych skryptów. Nigdy więcej klientów zewnętrznych mIRC, aby uruchomić interfejs Admin
 • Zachęcamy do korzystania z systemu wtyczek z wyścigu. Poprzez rozwijanie wtyczki Lua, granice rozszerzenia Race są nieograniczone. Przykłady, które są zawarte w pakiecie wydania jest czujnik ruchu, która wykorzystuje HUD będzie wyświetlany, gdy samochody są za tobą, a góry plugin Times, który wyświetla osoby z najlepszą rekord w pewnym wyścigu.
 • Rozszerz możliwości każdej mapie., Dołączając skrypt Lua do mapy, można w zasadzie nic się w trakcie gry. modeli Custom, poruszających się obiektów, materiałów wybuchowych i czasie do góry nogami wagi utworów są wszystkie możliwości, przy wykorzystaniu skryptów.
 • Pełna customisability. Konfigurowalne UI, wraz z możliwością dodawania własnych zdjęć, przedmioty, dźwięki i modele pojazdów, specyficzne dla serwera. Wyobraź sobie możliwość wyświetlania logo serwera podczas gry na ekranie.

Fabuła

MTA: SA 1.0 platformy jest o wiele bardziej uniwersalny, a zatem sprawia, że doświadczenie gry lepsze od MTA: Race. Oprócz tego, Tryb gry Race miał setki usprawnień do wyścigów doświadczenia dużo więcej zabawy.

 • Czy do graczy128Race w serwerze. To dużo więcej niż32. Możesz się zastanawiać: "Jak na ziemi nadające się do 128 osób na torze?". Nie ma problemu, najnowsze oferty Race

ghostmode "funkcji, tak, że wysoka liczba graczy są wykonalne.

 • Wsparcie dla najnowszych systemów operacyjnych Microsoft Windows, jak Windows Vista, Windows 2008 i Windows 7 w obu x86 i x64 smakach. Ze względu na charakter open-source w MTA: SA 1.0, zgodność jest mantained stale.
 • Bardziej dokładne synchronizacji pojazdów. Podczas przełączania do 1,0, pierwszy biegacze coś zauważy to niesamowite synchronizacji pojazdów. Teraz jest bardzo płynna i zsynchronizowane znacznie bardziej precyzyjnie - niezbędny element wszelkich gier wyścigowych.
 • Czujnik ruchu addon oznacza pobliżu przeciwników są wyświetlane na ekranie. W końcu, możesz mieć świadomość w jaki sposób te tailgating przeciwników są trudne Ciebie!
 • Wszystkie nowe wolnych pochodzą Mapa Editor oznacza, że można tworzyć mapy wyścig z łatwością.
 • MTA: SA 1.0 stanowi jeden mod dowszystkie online GTA potrzeb.

Właściciel serwera raj

Z najnowszymi Race, właściciel serwera są kontroli: jesteś w stanie dostosować doświadczenie Race. Stać się naprawdę wyjątkowe serwera.

 • Lepsze grze Admin. MTA: SA 1.0 oferuje interfejs Admin w grze, gdzie można łatwo "wskaż i kliknij, aby bez wysiłku umiarkowanym serwerze.
 • 'Lepsza stabilność, wydajność i przepustowośćużytkowania. 1.0 oraz platformy Race zostały przetestowane bardzo dokładnie, a to oznacza, bar, została podniesiona o wiele wyższe niż oryginał MTA: Race. Przepustowość została zwrócił szczególną uwagę na i modernizacji właścicieli serwer będzie czerpać korzyści z optymalizacji pasma dla ich serwerów.
 • Framelimiter. Wszyscy widzieliśmy go - to frustrujące limit FPS w MTA: Race. Przyjazdu w wysokości 1,0 oznacza, właściciele serwera można ustawić limit FPS ich szczególną serwera.
 • Customisability. Jak wspomniano kilka razy - wszystko jest w kontroli. Korzystanie Lua można zmodyfikować i poprawić doświadczenia Race open-source. Nowy system wtyczek dzięki czemu można łatwo dodawać lub usuwać składniki, które rozszerzają MTA: Race

Wspólnoty

Jeśli kiedykolwiek jakieś problemy, chętnie pomożemy Państwu w naszym forum. Rosnącą ilość skryptów do MTA: SA 1.0 oznacza również mamy znacznie bardziej żywa i tętniąca życiem społeczność, niż wcześniej z MTA: Race.

Jak zaktualizować

Race graczy

Aktualizacja klienta MTA: SA 1.0 jest prosty. A jeszcze lepiej, nie masz nic do stracenia. MTA: SA 1.0 może być instalowany obok oryginalnej MTA: Race instalacja bez konfliktów.


Wszystko co musisz zrobić, to udać się do działu download (link w toku) i zainstalować MTA: SA 1.0.

Właściciele Serwera

Właściciele Serwera można łatwo uaktualnić do MTA: SA 1.0. Wyścigi są w pełni kompatybilne po krótkim procesie aktualizacji. Po prostu zainstalować najnowszy pakiet serwera i korzystania z naszych [] partii http://files.mtasa.com/apps/1.0/raceconv.zip kalkulator do konwersji map do MTA: SA 1.0 formatu zasobów. Od tego momentu na swoim przeliczane pracy z mapy rasy Tryb gry i mogą być zarządzane przez mapa menadżer i Menedżer głosowania.