PL/Migracja z MTA:Race do MTA:SA 1.0.x

From Multi Theft Auto: Wiki
Jump to navigation Jump to search
Dialog-warning.png Uwaga: To hasło zostało stworzone przy użyciu translatora. Jeśli możesz i potrafisz - popraw je.

MTA: Race był pierwszym modem pozwalającym na grę wieloosobową do Grand Theft Auto: San Andreas. Od jego wydania, widzieliśmy już tysiące map i skryptów. Nadszedł jednak czas aby zrobić krok w przód - wydać Multi Theft Auto: 1.0, który pozwoli na jeszcze bardziej rozbudowaną rozgrywkę. Mody napisane pod MTA: Race są kompatybilne z najnowszą wersją Multi Theft Auto: 1.0, przy użyciu moda race.

Dlaczego ?

Chociaż mod MTA:Race był stabliny i (w miare) bezpieczny wydanie wersji 1.0 było znaczącym krokiem na scenie multiplayerów do GTA: San Andreas. W tym momencie to właśnie MTA wyznacza standard multiplayer'a do San Andreas.

Skrypty

Wraz z pojawieniem się MTA:SA 1.0, jest potężnym i elastycznym interfejsem skryptów Lua. To przerasta możliwości poprzednich skryptów serwerów Race, na swój sposób. Dzięki wykorzystaniu interfejsu skrypt Lua, adminów serwera i graczy zarówno mogą skorzystać z takich funkcji jak:

 • Pełnoprawne wbudowanych skryptów. Nigdy więcej klientów zewnętrznych mIRC, aby uruchomić interfejs Admin
 • Zachęcamy do korzystania z systemu wtyczek z wyścigu. Poprzez rozwijanie wtyczki Lua, granice rozszerzenia Race są nieograniczone. Przykłady, które są zawarte w pakiecie wydania jest czujnik ruchu, która wykorzystuje HUD będzie wyświetlany, gdy samochody są za tobą, a góry plugin Times, który wyświetla osoby z najlepszą rekord w pewnym wyścigu.
 • Rozszerz możliwości każdej mapie., Dołączając skrypt Lua do mapy, można w zasadzie nic się w trakcie gry. modeli Custom, poruszających się obiektów, materiałów wybuchowych i czasie do góry nogami wagi utworów są wszystkie możliwości, przy wykorzystaniu skryptów.
 • Pełna customisability. Konfigurowalne UI, wraz z możliwością dodawania własnych zdjęć, przedmioty, dźwięki i modele pojazdów, specyficzne dla serwera. Wyobraź sobie możliwość wyświetlania logo serwera podczas gry na ekranie.

Fabuła

MTA:SA 1.0 platformy jest o wiele bardziej uniwersalny, a zatem sprawia, że doświadczenie gry lepsze od MTA: Race. Oprócz tego, Tryb gry Race miał setki usprawnień do wyścigów doświadczenia dużo więcej zabawy.

 • Czy do graczy128Race w serwerze. To dużo więcej niż32. Możesz się zastanawiać: "Jak na ziemi nadające się do 128 osób na torze?". Nie ma problemu, najnowsze oferty Race

ghostmode "funkcji, tak, że wysoka liczba graczy są wykonalne.

 • Wsparcie dla najnowszych systemów operacyjnych Microsoft Windows, jak Windows Vista, Windows 2008 i Windows 7 w obu x86 i x64 smakach. Ze względu na charakter open-source w MTA:SA 1.0, zgodność jest mantained stale.
 • Bardziej dokładne synchronizacji pojazdów. Podczas przełączania do 1,0, pierwszy biegacze coś zauważy to niesamowite synchronizacji pojazdów. Teraz jest bardzo płynna i zsynchronizowane znacznie bardziej precyzyjnie - niezbędny element wszelkich gier wyścigowych.
 • Czujnik ruchu addon oznacza pobliżu przeciwników są wyświetlane na ekranie. W końcu, możesz mieć świadomość w jaki sposób te tailgating przeciwników są trudne Ciebie!
 • Wszystkie nowe wolnych pochodzą Mapa Editor oznacza, że można tworzyć mapy wyścig z łatwością.
 • MTA:SA 1.0 stanowi jeden mod dowszystkie online GTA potrzeb.

Właściciel serwera raj

Z najnowszymi Race, właściciel serwera są kontroli: jesteś w stanie dostosować doświadczenie Race. Stać się naprawdę wyjątkowe serwera.

 • Lepsze grze Admin. MTA:SA 1.0 oferuje interfejs Admin w grze, gdzie można łatwo "wskaż i kliknij, aby bez wysiłku umiarkowanym serwerze.
 • 'Lepsza stabilność, wydajność i przepustowośćużytkowania. 1.0 oraz platformy Race zostały przetestowane bardzo dokładnie, a to oznacza, bar, została podniesiona o wiele wyższe niż oryginał MTA: Race. Przepustowość została zwrócił szczególną uwagę na i modernizacji właścicieli serwer będzie czerpać korzyści z optymalizacji pasma dla ich serwerów.
 • Framelimiter. Wszyscy widzieliśmy go - to frustrujące limit FPS w MTA: Race. Przyjazdu w wysokości 1,0 oznacza, właściciele serwera można ustawić limit FPS ich szczególną serwera.
 • Customisability. Jak wspomniano kilka razy - wszystko jest w kontroli. Korzystanie Lua można zmodyfikować i poprawić doświadczenia Race open-source. Nowy system wtyczek dzięki czemu można łatwo dodawać lub usuwać składniki, które rozszerzają MTA: Race

Wspólnoty

Jeśli kiedykolwiek jakieś problemy, chętnie pomożemy Państwu w naszym forum. Rosnącą ilość skryptów do MTA:SA 1.0 oznacza również mamy znacznie bardziej żywa i tętniąca życiem społeczność, niż wcześniej z MTA: Race.

Jak zaktualizować

Dla graczy

Aktualizacja klienta MTA:SA 1.0 jest prosta. A jeszcze lepiej, nie masz nic do stracenia. MTA:SA 1.0 może być instalowany obok oryginalnej MTA: Race instalacja bez konfliktów.


Wszystko co musisz zrobić, to udać się do działu download (link w toku) i zainstalować MTA:SA 1.0.

Właściciele Serwera

Właściciele Serwera można łatwo uaktualnić do MTA:SA 1.0. Wyścigi są w pełni kompatybilne po krótkim procesie aktualizacji. Po prostu zainstalować najnowszy pakiet serwera i korzystania z naszych [] partii http://files.mtasa.com/apps/1.0/raceconv.zip kalkulator do konwersji map do MTA:SA 1.0 formatu zasobów. Od tego momentu na swoim przeliczane pracy z mapy rasy Tryb gry i mogą być zarządzane przez mapa menadżer i Menedżer głosowania.