PL/Where to buy GTASA

From Multi Theft Auto: Wiki
Jump to navigation Jump to search

Ta strona przedstawia listę stron internetowych, przez które możesz kupić grę Grand Theft Auto: San Andreas, potrzebną do korzystania z MTA. Wersja gry na platformie Steam oraz wszystkie pudełkowe wersje GTA:SA (DVD) powinny działać bezproblemowo.

Kompatybilność

Jeśli wersja GTA SA przedstawiona poniżej jako kompatybilna nie działa to zaleca się ponowne zainstalowanie MTA. Jeśli problem wciąż występuje to podążaj za tymi instrukcjami. Jeśli nawet to nie pomoże to skontaktuj się z nami na forum, lub dołącz na MTA Discord kanał #help-support.

[[{{{image}}}|link=|]] Ważne: Grand Theft Auto: San Andreas jako część Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition (2021) jest zupełnie nowym wydaniem gry. To wydanie nie jest kompatybilne z MTA:SA.

Jak uzyskać kompatybilną kopię

Oficjalnie jedynym sposobem na zdobycie kompatybilnej kopii GTA San Andreas od Rockstar Games i Take-Two jest zakup klasycznej kolekcji Grand Theft Auto: The Trilogy (2005) w sklepie Rockstar (Rockstar Store). Oprócz tego istnieją jeszcze dwie "nieoficjalne" opcje. Jedna z nich to zdobycie fizycznej, używanej kopii np. na jakichś targach lub od prywatnych sprzedawców. Druga to zakup cyfrowego klucza do kompatybilnej wersji GTA SA (wersja cyfrowa). Taką cyfrową wersję można znaleźć np. na ebay.com lub allegro.pl. Pamiętaj jednak, aby zachować ostrożność podczas zakupu od osób prywatnych, ponieważ kopia może być fałszywa lub uszkodzona. Upewnij się także, czy klucz jest przeznaczony dla Twojego regionu, ponieważ klucze dla wersji US mogą nie działać do wersji EU i na odwrót.

Produkt Platforma/Sklep Ocena Opis Kompatybilne z MTA:SA? Dostępne do kupienia?
Grand Theft Auto: The Trilogy (2005) Rockstar Store Brak To jest kolekcja „3 oryginalnych klasycznych gier GTA” z 2005 roku. Jest to obecnie jedyna wersja, która oficjalnie jest zarówno kompatybilna, jak i dostępna do zakupu. Tak Tak
Steam Brak Tak Nie
Grand Theft Auto: San Andreas

(Wersja cyfrowa)

Rockstar Store Brak Gra w wersji 2.0 - instalator MTA automatycznie "obniży" ją do wersji 1.0 Tak Nie
Steam *+*.png*+*.png*+*.png*+*.png*+*.png Tak Nie
Sklep Microsoft (Windows) *-*.png*-*.png*-*.png*-*.png*-*.png Mobilna wersja gry przeniesiona na komputery z systemem Windows (minimum 8.1) Nie Nie
Grand Theft Auto: San Andreas

Wersja cyfrowa lub fizyczna (pudełkowa)

Ultima *+*.png*+*.png*+*.png*+*.png*-*.png Wersja pudełkowa (DVD) Tak Możliwe
G2A *+*.png*+*.png*+*.png*+*.png*+*.png Klucz do gry na platformie Steam Tak Tak
Kinguin.net *+*.png*+*.png*+*.png*+*.png*+*.png Tak Tak
Allegro *+*.png*+*.png*+*.png*+*.png*-*.png Wersja pudełkodwa (DVD) lub klucz na platformie Steam Tak Możliwe

*Pamiętaj, aby zachować ostrożność podczas zakupu od prywatnych osób. Kopia może być uszkodzona lub fałszywa, to samo dotyczy kluczy na Steam. Pamiętaj także, aby upewnić się, że klucz będzie działał w Twoim regionie. Klucze do wersji US mogą nie działać z wersją gry EU i vice-versa.